JEDENASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                             16 czerwca 2024

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Trwa czerwiec – miesiąc naszej szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Przez udział w nabożeństwach czerwcowych wynagradzamy Bożemu Sercu grzechy nasze i bliźnich, wszelkie zniewagi i braki w wierze, dziękujemy za miłosierdzie Boże i prosimy o wytchnienie oraz pociechę w codziennych troskach

2. Ofiary składane w dzisiejszą niedzielę na tacę przeznaczone są na cele inwestycyjno – gospodarcze Parafii

3. Wielkimi krokami zbliża się koniec roku katechetycznego i szkolnego. Przypominam dzieciom, młodzieży i rodzicom, że warto w modlitwach nie tylko prosić, ale i dziękować za otrzymane dobro, za przeżyty z Bogiem czas. Przez odbytą dobrą spowiedź i przyjętą komunię św. na zakończenie roku i jednocześnie na czas wakacji, niech nie zabraknie tego dziękczynienia w nadchodzących dniach i będziemy też prosić o dobre przeżycie czasu wakacji. Msza św. na zakończenie roku szkolnego będzie w piątek o godz. 8.00.

4. W następną niedziele 23 czerwca, będziemy obchodzili Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmiemy wszystkich ojców z naszej wspólnoty parafialnej, aby godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o własne rodziny.

5. MSZE ŚW. i  nabożeństwo czerwcowe:

  • RANO: od poniedziałku do soboty o 7.00 i  nab. czerwcowe
  • WIECZOREM: środa, piątek i sobota o 18.00 i  nabożeństwo czerwcowe
  • W piątek o 8.00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego
  • W niedziele o godz. 1500 nabożeństwo czerwcowe i Msza św.

6. SPOTKANIA:

  • – spotkanie P. Rady Duszpasterskiej, Rady Cmentarnej w Piątek po Mszy św. o godz. 18:00
  • – – dziś o 18:00 spotkanie Kręgu Biblijnego